خدمات و محصولات


برش لیـــــــزر

لیزر مخفف عبارت Light Amplification by timulated Emission of Radiation می باشد و به معنای تقویت نور توسط تشعشع تحریک شده است. تاریخچه کشف لیزر به سالهای 1960 بر می گردد. اولین بار تولید لیزر از گاز CO2 در سال 1961 با طول موج 10.6mm توسط جوان، بنت وهیرت (Javan,Bennett,Hereto ) صورت گرفت و در سال 1964 لیزر با طول موج 1.06mm تولید شد. از سال 1962 به بعد گزارش های متعددی در زمینه کاربردهای متالوژیکی لیزر که شامل جوشکاری نیز می باشد، موجود است. از لیزرهای پالسی استفاده شد.

ادامه مطلب...

برش لیـــزری لــولـــه

پانچ CNC

عملیات پانچ ورق با ابزارهای سنبه و ماتریس یکی از فرآیند های تولید می باشد که توسط پرس های CNC انجام می شود. این دستگاه ها در مدل های تک ابزار و چند ابزار موجود می باشند این دستگاه ها اصولاً به منظور جابجایی ورق در جهت های x و y برنامه ریزی می شوند تا ورق را به طور صحیح در زیر سنبه دستگاه که آماده ایجاد سوراخ است قرار دهند دامنه پردازش بیشتر پرس های CNC از ضخامت mm 8 - 0.5 در رده موادی شامل فولاد، برنج، گالوانیزه، استیل و آلومینیوم می باشند. در این ماشین آلات با استفاده از ترکیب ضربات جداگانه و هندسه های همپوشانی می توان به سادگی ایجاد یک دایره یا مثلث ورق هایی با اشکال مختلف تولید نمود. این دستگاه همچنین قادر است اشکالی سه بعدی نظیر گودی، پلانج های رزوه دار و ضربات برقی را در هر یک از دو سوی ورق ایجاد کنند که غالباً در طراحی ورق های فلزی به کار گرفته می شود دستگاه های مدرن قابلیت ایجاد رزوه، خمش های کوچک و سوراخ کاری لبه های برشی بدون توجه به جهت ابزار را دارا بوده که کارایی دستگاه در زمان تولید قطعه را بالا می برد. دستور العمل هدایت دستگاه به منظور تولید قطعه مطلوب به عنوان برنامه CNC نامیده می شود.

ادامه مطلب...

خم کاری CNC

خم کاری CNC فرآیند فرم دهی ورقهای فلزی یکی از مهمترین فرآیند های تولید می باشد. در حقیقت شکل دادن ورق روشی برای تبدیل ورق های تخت فلزی به شکل مورد نظر بدون شکست یا نازک شدن موضعی شدید ورق است. از جمله فرآیند های شکل دهی ورق می توان به خمکاری اشاره کرد.خمکاری فرآیندی است که در اغلب روش های شکل دادن وجود دارد. از جمله کاربردهای این فرآیند ایجاد انحنا در یک ورق و یا تبدیل آن به ناودانی های با مقطع U,V و در مواردی شکل های حلقوی می باشد. با توجه به کاربرد روز افزون و وسیع این فرآیند در صنایع مختلف مواردی از قبیل صنایع خودرو سازی، صنایع هواپیمایی، صنایع نظامی، لوازم خانگی و ... می توان به اهمیت این فرآیند پی برد. امروزه با پیشرفت برق آسای تکنولوژی و ورود کامپیوتر به عرصه تولید و استفاده از ماشین های CNC محصولات تولید شده با این فرآیند با دقت و کیفیتی بسیار بالا، به صورت چشمگیری افزایش یافته است. در حال حاضر این مرکز مجهز به دستگاه های برک CNC بوده و در صورت نیاز به عملیات خمکاری ، پس از تولید قطعات توسط دستگاه های لیزر و پانچ مطابق نقشه و به پشتوانه تجربه اپراتورها این پروسه قابل انجام خواهد بود.

ادامه مطلب...

طراحی نماو
دکـــوراســــــیون

دکوراسیون فضای داخلی و خارجی
محصولات دکوراتیو و هنری
المان های شهری
نمای خارجی
صاف و حجم دار
ثابت و متحرک
ورودی لابی و آسانسور
حفاظ راه پله
راه پله صاف و گرد
لایت باکس راه پله
میز و صندلی
درب ورودی
حفاظ نرده
و پنجره